Co je to elektrosmog a jak vzniká?

Elektrosmog se týká všech uměle vytvořených elektromagnetických polí a jeho vlivu na lidi a životní prostředí.
Elektrické a magnetické pole v nízkofrekvenčním rozsahu je tvořeno elektrickou energií, například v obvodech střídavého proudu a elektrických zařízeních.
Vysokofrekvenční elektromagnetická pole jsou generována bezdrátovým přenosem jako např. Wi-Fi, mobilními sítěmi a Bluetooth.
Vystavení lidského těla elektromagnetickému smogu se neustále zvyšuje v domácnostech, školách, v práci a dokonce i na silnici. Elektrosmog se zvyšuje díky vývoji nových technologií a modernizaci.

Jaké jsou důsledky elektrosmogu?

Naše tělo se skládá převážně z vody a je řízeno bioelektrickými impulsy. Elektromagnetické záření může rušit tyto přirozené procesy. Tyto paprsky pronikají do těla a zabraňují optimálnímu vyživování buněk. Jsme-li vystaveni umělým elektromagnetickým polím (elektrosmogu), má zásadní vliv na naše biologické procesy s následujícími účinky:

 • Nedostatek koncentrace a problémy se spánkem
 • Porucha rovnováhy našeho vegetativního nervového systému
 • Oslabení imunitního systému
 • Metabolické poruchy způsobené hyperaciditou
 • Mentální napětí a stres
 • Bolesti hlavy, migrény
 • Chronická únava
 • Deprese
 • Přecitlivělost a nepravidelný krevní tlak
 • Kožní potíže
 • Poruchy behaviorálních vzorců u dětí

Děti, starší osoby a jedinci se sníženým imunitním systémem jsou ohroženi nejvíce.
Negativní (i karcinogenní) účinky elektrosmogu mohou dokonce trvat 5-10 let, než se projeví.

Jaká opatření provádějí státní instituce?

Předpoklad, že bezdrátové záření a uměle vytvořená elektrická pole jsou neškodná, je stále rozšířený, protože jsou obvykle dodržovány “zákonné limitní hodnoty emisí”. Hodnota SAR (specifická míra absorpce) se používá jako základ pro definování limitních hodnot emisí v oblasti mobilních komunikací. Jedná se o míru absorpce elektromagnetických polí v těle nebo materiálu. Absorpce elektromagnetické energie vede vždy k zahřátí tkání organismu.
V důsledku toho jsou limitní hodnoty emisí pro smartphony založeny pouze na tepelném účinku elektromagnetického záření.
K jinému škodlivému vlivu radiace, jako je možné poškození buněčného genomu a ostatním se nepřihlíží.

Co je harmonizace?

Elektromagnetické vibrační pole se týká elektrických polí i energetického pole lidského těla. Lidské bytosti mají elektromagnetické pole s výkonem přibližně 100mV (milivoltů). Pokud žijeme v uměle vytvořeném poli vyšším než toto, v průběhu času musí naše tělo kompenzovat účinky tohoto silnějšího elektromagnetického pole. Abychom mohli rozdíly kompenzovat, naše tělo neustále ztrácí energii. Když je vibrační pole harmonizováno, všechny neharmonické frekvence se stanou neúčinnými a naše tělo může žít zdravě bez jakýchkoli vnějších rušení.

Proto je harmonizace v našem každodenním životě tak důležitá.

Co říkají naši zákazníci?

Drahomila Boková

Somavedic Harmonii jsem koupila v červnu r. 2018. Při zapojení jsem po celý zbytek dne cítila mravenčení po celém těle. Náš pejsek hledal chvíli pod stolem, kde byl Somavedic Harmonie položený a nemohl “nic” najít. Pokračovat ve čtení “Drahomila Boková”

Harmonie

Zdeňka Pohlreich

V této naší dualistické realitě jsou některé věci, které jsou jakýmisi záchytnými body na cestě k seberealizaci, tedy k lásce, a Somavedic je jednou z nich. Pokračovat ve čtení “Zdeňka Pohlreich”

Medic

Zuzana Novotná

Žijeme neustále ve velkém stresu, manžel je vrcholový sportovec (hokejista Jiří Novotný – pozn. admina), už ani nevím, kolikrát jsme se stěhovali. Žili jsme ve Spojených Státech, Rusku, Kazachstánu… Pokračovat ve čtení “Zuzana Novotná”

Medic, Medic uran

Alžběta Šorfová

V našem energeticky náročném pracovním prostředí, máme několik těchto úžasných pomocníků. Jedním z nich je Somavedic. Pokračovat ve čtení “Alžběta Šorfová”

O Somavedicu

Venus Andrecht (USA)

Příběh Venuše s panem Limetkou… velké dobrodružství s malou okouzlující bytostí. Pokračovat ve čtení “Venus Andrecht (USA)”

Medic uran

Lucie

Somavedic se do našeho života dostal díky důvěře a štědrosti Marcely a Martina, kteří se Somavedicem pracují a distribuují ho už několik let. Pokračovat ve čtení “Lucie”

Medic uran

Marcela V.

Je až neuvěřitelné, co všechno ta malá svítící věc, na kterou se tak hezky kouká, dokáže. Jsem moc ráda, že mi Somavedic přišel do cesty a že se stal novým členem naší rodiny. Pokračovat ve čtení “Marcela V.”

Atlantik, Harmonie, Medic

Jan

Dle Jana Kefera je Uran principem revoluce, převratu a změny k novému….Opravdu nic nevystihuje nový přístroj Somavedic Medic Uran lépe. Pokračovat ve čtení “Jan”

Medic uran
Objevte modely Somavedicu