Kde Somavedic pomáhá?

Somavedic našel své uplatnění na mnoha místech.

Podívejte se na nejčastější využití.

Doma

Domov je synonymem pro klid, pohodu a čas strávený s rodinou. Je to místo pro odpočinek od každodenního stresu, prostor, pro načerpání pozitivní energie a síly.

Somavedic harmonizuje okolí a ulevuje tělu od rušivých vlivů moderní civilizace jako je elektrosmog a elektromagnetické záření.

V kanceláři

Každý den jsme v zaměstnání obklopeni wi-fi sítěmi, anténami vysílající mobilní signál či velkým množstvím drátů vedoucích elektrický proud.

A právě v kancelářích, kde trávíme velkou část dne, jsme vystaveni vysoké zátěži v podobě elektrických a magnetických polí, které mají negativní vliv na naši efektivitu, přirozenou imunitu či fungování toho nejdůležitějšího svalu – srdce.

Na cestách

Mnoho cestovatelů by si přálo vozit s sebou kousek domova. Mít možnost utéct na chvíli do místa klidu a vydechnout. Hotelové pokoje však ne vždy dokáží takový komfort poskytnout.

Toužíte-li si vytvořit domácí atmosféru kdekoli, kde se chystáte složit hlavu, nezapomeňte si s sebou zabalit i Somavedic. Ten dokáže očistit jakýkoli prostor od škodlivých vlivů a umožní Vám nabrat síly na další den.

Ve škole

Děti stráví ve škole klidně i třetinu svého dne. V místě, kde se dennodenně potkává velké množství dětí, hrozí rychlé přenášení virových onemocnění a poklesu přirozené obranyschopnosti těla.

Naše děti si zaslouží příjemné prostředí, ve kterém se jim bude líbit, bude jim pomáhat při učení a do kterého se budou rády vracet.

V nemocnici

Nemocnice jsou jedním z nejdůležitějších míst, kde Somavedic skutečně pomáhá. Dovoluje pacientům lépe relaxovat, regenerovat a zaštiťuje je od škodlivých vlivů v období, kdy jejich tělo potřebuje především klid a zdravé prostředí k uzdravení.

Nemocnice nejsou vnímána jako místa, kterým se vždy raději vyhneme. Co když je ale delší pobyt nevyhnutelný? Každému pacientovi Somavedic přinese do jinak sterilního prostředí kousek domova.

Ve veřejných prostorách

Ať už se jedná o kavárnu, knihovnu nebo loby velkého bankovního domu, tato místa mají jedno společné. Důraz na příjemné prostředí, ve kterém se budou návštěvníci pohybovat.

Čistota, elegance a důraz na bezpečné a příjemné prostředí jsou nejčastěji skloňovanými vlastnostmi, kterých si zákazníci na interiéru považují. Tam, kde deisgnér pomůže s viditelnou stránkou interiéru, Somavedic umí pomoci s tou neviditelnou.

A na mnoha dalších místech

Nezáleží na tom, kde jste, když je Somavedic na blízku.

Přístroj Somavedic náchází své uplatnění všude, kde se pohybují lidé, kterým chceme přinést do života trochu světla, klidu a pohody.

Reference majitelů somavedicu