Co říkají naši zákazníci?

Drahomila Boková

Somavedic Harmonii jsem koupila v červnu r. 2018. Při zapojení jsem po celý zbytek dne cítila mravenčení po celém těle. Náš pejsek hledal chvíli pod stolem, kde byl Somavedic Harmonie položený a nemohl “nic” najít. Pokračovat ve čtení “Drahomila Boková”

Harmonie

Zdeňka Pohlreich

V této naší dualistické realitě jsou některé věci, které jsou jakýmisi záchytnými body na cestě k seberealizaci, tedy k lásce, a Somavedic je jednou z nich. Pokračovat ve čtení “Zdeňka Pohlreich”

Medic

Zuzana Novotná

Žijeme neustále ve velkém stresu, manžel je vrcholový sportovec (hokejista Jiří Novotný – pozn. admina), už ani nevím, kolikrát jsme se stěhovali. Žili jsme ve Spojených Státech, Rusku, Kazachstánu… Pokračovat ve čtení “Zuzana Novotná”

Medic, Medic uran

Alžběta Šorfová

V našem energeticky náročném pracovním prostředí, máme několik těchto úžasných pomocníků. Jedním z nich je Somavedic. Pokračovat ve čtení “Alžběta Šorfová”

O Somavedicu
http://www.cestyksobe.cz

Venus Andrecht (USA)

Příběh Venuše s panem Limetkou… velké dobrodružství s malou okouzlující bytostí. Pokračovat ve čtení “Venus Andrecht (USA)”

Medic uran
http://godisalwayshappy.com

Lucie

Somavedic se do našeho života dostal díky důvěře a štědrosti Marcely a Martina, kteří se Somavedicem pracují a distribuují ho už několik let. Pokračovat ve čtení “Lucie”

Medic uran

Marcela V.

Je až neuvěřitelné, co všechno ta malá svítící věc, na kterou se tak hezky kouká, dokáže. Jsem moc ráda, že mi Somavedic přišel do cesty a že se stal novým členem naší rodiny. Pokračovat ve čtení “Marcela V.”

Atlantik, Harmonie, Medic

Jan

Dle Jana Kefera je Uran principem revoluce, převratu a změny k novému….Opravdu nic nevystihuje nový přístroj Somavedic Medic Uran lépe. Pokračovat ve čtení “Jan”

Medic uran
http://www.homosignum.cz/

Marek

Atlantik nám doma dělá křišťálovou vodu v karafě a ve veškeré zelenině i potravinách, které k němu přikládáme. Až ochutnáte, tak pochopíte, že tento modrý kamarád je prostě pomocník k nezaplacení. Doslova zázrak v přímém přenosu. Pokračovat ve čtení “Marek”

Atlantik

Mirka

Somavedic Medic je perla naší domácnosti a také zahrady. Pan Rybjanský je krásný člověk a čistá bytost a Somavedici jsou “jen” odrazem svého tvůrce. Jsem ráda, že máme Medic doma a zde prozařuje – září. Pokračovat ve čtení “Mirka”

Medic

Joanne (magazín Kindred Spirit)

Recenzovaný produkt je Medic od společnosti Somavedic Technologies, s.r.o. Tento přístroj je ideální pro nemocnice, kliniky, ordinace doktorů, biorezonanční centra, holistické salóny a větší budovy a pozemky, a má dosah kolem 30 metrů. Pokračovat ve čtení “Joanne (magazín Kindred Spirit)”

Medic
https://www.facebook.com/KindredSpiritMagazine

Martina B.

Vážený pane Rybjanský, moc bych Vám chtěla za Somavedic poděkovat! Máme ho doma už více jak půl roku a jsme s ním naprosto spokojení. Pokračovat ve čtení “Martina B.”

Medic uran

Joanne (magazine Kindred Spirit)

Somavedic Atlantik je vhodný v podstatě všude, kde teče “pitná” voda, včetně kuchyně nebo pod zásobárnou vody nemovitosti. Přístroj se prodává také s malým, dřevěným, šikovným podstavcem, aby sklenici nebo džbán s vodou šlo umístit nad přístroj v optimální vzdálenosti, což je metoda, kterou testuji. Pokračovat ve čtení “Joanne (magazine Kindred Spirit)”

Atlantik
https://www.facebook.com/KindredSpiritMagazine

Martin

Třikrát mi kamarád vyprávěl o Somavedicu a jeho účincích. Šlo to jedním uchem dovnitř a druhým ven. Až jednou mi přivezl ukázat Medica “naživo”. Ta energie vycházející z přístroje mě doslova šimrala… od té doby je Somavedic nedílnou součástí mého života. Pokračovat ve čtení “Martin”

Medic

Sascha James a rodina

Nikdo z mé rodiny neměl vážné onemocnění, nebo špatný zdravotní stav, nebo něco takového. Jen jsme hledali nejlepší způsob, jak se vypořádat s geopatogenním zónami, elektro-magnetickým smogem a obecně účinný způsobů, jak dosáhnout zdravý a vyvážený životní styl, který se snažíme vést. Pokračovat ve čtení “Sascha James a rodina”

Atlantik, Medic

Věra R.

Od prvních hodin instalace Somavedicu – Medic , jsem měla pocit, že se v bytě “uklízí”. Docela intenzivně se chce uklízet i mně. Bytostně cítím velmi přátelské a “laskavé” ovzduší a nechce se mi opouštět byt. Pokračovat ve čtení “Věra R.”

Atlantik, Medic

Manželé Mičulkovi

K Somavedicu jsme se dostali “náhodou” shlédnutím rozhovoru pana Rybjanského na Cestách k sobě. Velmi nás zaujal a rozhodli jsme jej pořídit, hlavně kvůli nekvalitnímu spánku (časté buzení, lehké spaní, ráno nejsme dobře vyspaní). Pokračovat ve čtení “Manželé Mičulkovi”

Medic uran

Eva R.

Pročítám hodnocení SOMATEXU, jsou vesměs pozitivní, ale také negativní. Není to poprvé, když se lidé s novými výrobky setkávají. Také vynálezce a výrobci nikoho nepřesvědčují. Jsou lidé, kteří “všechno vědí” a šmahem vše odsoudí, někteří se zamyslí, někteří vyzkouší. Pokračovat ve čtení “Eva R.”

Atlantik, Harmonie, Medic

Láďa a Miluška

Nejdřív jsme si pořídili Harmonii na harmonizaci prostředí, pak následoval Atlantik na úpravu vody a jako třetí přišel na řadu Medic. Díky nim máme teď doma úžasnou energii a pijeme kvalitní vodu. Pokračovat ve čtení “Láďa a Miluška”

Atlantik, Harmonie, Medic

Jan

Následující analýza je vyhotovena na základě mých smyslových pozorování, mého mimosmyslového vnímání a mých radiesthetických měření. Pokračovat ve čtení “Jan”

Harmonie
http://www.homosignum.cz

Miluše

Po zapojení Somatexu Harmonie nastala první dva tři dny euforie, skvělá nálada. Následně však – v období intenzivního pročišťování organizmu – to už tak příjemné nebylo. Pokračovat ve čtení “Miluše”

Atlantik, Harmonie

Jan

Přístroj Somavedic Atlantik je primárně určen k energetickému čištění vody. Vodu z kohoutku Vám během chvíle promění na “vodu z lesní studánky”. Pokračovat ve čtení “Jan”

Atlantik
https://www.homosignum.cz

Paní Dagmar s manželem

Všechno, co se týká tajemna, mě vždycky zajímalo. Od svých patnácti let pacuji s virgulí, kartami, automatickým písmem a kyvadlem. Medika mám od Vánoc 2016. Pokračovat ve čtení “Paní Dagmar s manželem”

Medic

Saša

Vše začalo v době, kdy se zdravotní stav mojí maminky začal prudce zhoršovat a já hledala způsob, jak najít úlevu pro ni, ale i pro sebe. Pokračovat ve čtení “Saša”

Atlantik, Lumen, Medic

Jan

Následující analýza je vyhotovena na základě mých smyslových pozorování, mého mimosmyslového vnímání a mých radiesthetických měření. Pokračovat ve čtení “Jan”

Medic
http://www.homosignum.cz

Petr V.

Jsem velice spokojeným klientem, který v létě instaloval model Medic v objektu v rámci šedivých krabic “City West” v kanceláři typu open space s rozměry cca 30*30m, kde sedí asi 80 lidí. No, děly se tu pak věci..pozitívní samozřejmě :o) Pokračovat ve čtení “Petr V.”

Harmonie, Medic

Jirka K.

Co to vlastně Somatex je? Já vidím, že je to malý přenosný menhir. Podle mého cítění a zkušeností je to harmonizér prostředí a energetický zářič. Jeho základní vlastnost je, že harmonizuje prostor cca do 50m kolem sebe, harmonizuje především patogenní zóny elektrosmog a psychosomatické zóny. Pokračovat ve čtení “Jirka K.”

O Somavedicu

Chtěli byste ostatním sdělit své osobní zkušenosti s Vaším Somavedicem?

Napsat recenzi